2010


Головна
Проектні роботы
Істория
Відео
Оренда
Зв'язок з нами

 

 

 

 

ДП "Одеський ПромБудПроект"
65012 м. Одеса,
вул. В. Арнаутська, 15,
opsp@opsp.com.ua od.prombudproekt@gmail.com
тел.: (048) 728-11-17
Історична довідка:

ДП "Одеський Промбудпроект" створений в 1934 році як одеське відділення Промбудпроект, які проектували індустріальні промислові об'єкти. У 1947 році був об'єднаний з Проектним інститутом №3 системи інститутів Держбуду СРСР для комплексного проектування і реконструкції (в т. Ч. Технологічній частині) виробничих комплексів, заводів, окремих будівель і споруд, різних галузей промисловості, машинобудування, чорна металургія, неорганічна хімія, заводи і об'єкти будіндустрії, ремонтні підприємства і бази техобслуговування автомобілів, будівельної та сільськогосподарської техніки, цивільних і житлових будівель і їх комплексів.

У 1987 році був перейменований в пиктами "Одеський Промбудпроект" Мінпромстроя УРСР зі збереженням спрямованості та обсягу робіт.

Протягом багатьох років інститут до 30% обсягу робіт виконував по розробці типових проектів підприємств по обслуговуванню автомобілів, будівельної та дорожньої техніки, сільгосптехніки для всіх кліматичних районів СРСР.

У період підпорядкування Держбуду СРСР ДП "Одеський Промбудпроект" був територіальним інститутом південними областями України. Були розроблені проекти великих промислових зон в Україні і Молдові.

Інститут був головною організацією Мінпромстроя СРСР і Мінбуду УРСР по розробці схем розвитку і розміщення підприємств галузі, а також по розробці систем автоматизованого проектування.

Одним з напрямків роботи інституту було проектування нових будівельних конструкцій і виробів, конструкцій збірно-розбірних, мобільних будівель і споруд, призначених для промислових баз, які будуються у віддалених районах СРСР і за кордоном.

До середини 80-х років бюджетні роботи становили близько 50% від загального обсягу.

У 2001 році ДП "Одеський Промстройроект" став номінантом альманаху"Золота книга української еліти" і був нагороджений дипломом та пам'ятною медаллю.


Характеристика діяльності ДП "Одеський Промбудпроект":

ДП "Одеським Промбудпроект" розроблені і впроваджені в проектних організаціях України та СНД автоматизовані системи розрахунку і проектування фундаментів (в т. ч. пальових), однотрубних систем опалення та ін.

Роботи інституту здійснені в усіх регіонах України, більшості країн СНД і за кордоном (Китай, Угорщина, Монголія, Ірак, Лівія).

Інститут має Державні ліцензії України на комплексне будівельне проектування та інжиніринг, включаючи функції генерального розробника і підрядника, а також ліцензію ГДПБ МНС України на проектування засобів протипожежного захисту об'єктів і дозвіл Держнаглядохоронпраці України на проектування котелень і мереж газопостачання.

Інститут має право і великий досвід проектування сейсмостійкого будівництва, а також будівництва в складних геологічних умовах (що просідають і слабкі і водонасичені грунти, розроблені території, вічній грунти).

ДП "Одеський Промбудпроект" входить до складу Інженерної академії України та Міжнародної інженерної академії як колективного члена і проводить велику роботу з удосконалення будівельного проектування, екологічним проблемам, організації будівельного виробництва.

ИІнститутом накопичено великий досвід з проектування цивільних і громадських будівель, зокрема з монолітного залізобетону.

ДП "Одеський Промбудпроект" співпрацює з відомими фірмами європейських країн (Німеччини, Італії, Чехії та ін.).

Інститут має у своєму розпорядженні 14-поверховим будинком з корисною площею близько 10 000 кв. м., бібліотекою і технічним архівом з 580 000 одиниць зберігання технічної документації, сучасними комп'ютерами, графічними та текстовими редакторами, прикладними програмними засобами та високопродуктивної копіювально-розмножувальної технікою.

В інституті працюють висококваліфіковані фахівці - проектувальники різних спеціальностей, які мають значний досвід і виконують роботи на хорошому технічному рівні.